O SPOLEČNOSTI

Firma SKYLIFT, s.r.o. byla založena v roce 2004 v Brně. Dozvědte se o nás více.

Firma SKYLIFT, s.r.o. byla založena v roce 2004 v Brně. Zabýváme se dodávkou, montáží, revizemi a zkouškami zdvihacích zařízení. Provádíme opravy a modernizace (i starších) zařízení. Za dobu našeho působení jsme značně rozšířili trh hydraulických, elektrických i bezstrojovnových výtahů vysoké kvality. Získali jsme spokojené zákazníky nejen v jihomoravském kraji, ale také v Praze a dalších městech v ČR. Máme bohaté zkušenosti s řadou osobních, osobo-nákladních a nákladních výtahů, lůžkových výtahů, malých nákladních výtahů, zvedacích plošin a autovýtahů. Po domluvě rádi přijedeme a dle možností doporučíme vhodný typ výtahu. Montujeme všechny typy hydraulických a elektrických výtahů, které jsou v současné době na trhu. Spolupracujeme s mnoha firmami světových značek.

Naším cílem je vždy nabízet takovou cenu, která odráží nabízenou kvalitu.

Naše služby se vztahují na výtahy osobní, nákladní, bez šachty, výtahové šachty nebo autovýtahy. Standardem jsou odborné opravy výtahů. Opravy výtahů nabízíme záruční i pozáruční.

 

Specializujeme se také na odborný servis výtahů. Servis výtahů zajišťujeme za příznivé ceny a v krátké lhůtě.

Autovýtahy

Nabízíme dodávku, montáž, revize a zkoušky autovýtahů. Autovýtahy jsou určeny pro parkování v suterénech budov, nabízíme široký výběr nosností a rozměrů kabin.

Osobní výtahy

Věnujeme se prodeji, montáži a servisu osobních výtahů. Osobní výtahy nabízíme v provedení jako hydraulické, bezstrojovnové hydraulické nebo lanové.

Výtahové šachty

Realizujeme montáž a servis výtahových šachet. Výtahové šachty – dodáváme kompletní ocelové konstrukce prosklené drátosklem, bezpečnostním sklem Conex nebo jinými materiály jako cetris a fermacell.

Naši partneři