Provádíme dodávky výtahů,
jejich instalaci v rámci celé České republiky

Vybíráte zkušeného dodavatele na nový výtah, modernizaci a rekonstrukci, servis, opravy nebo revize?
Prohlédněte si nabídku našich služeb a objevte výhody, které klientům nabízíme. O vaše osobní i nákladní výtahy se postaráme kompletně.
Navíc máme bohaté zkušenosti ze stovek úspěšných realizací.

Dodávka a montáž výtahů
Krátké termíny, příznivé ceny
Vyrábíme a dodáváme osobní, nákladní, lůžkové, požární, evakuační, atypické, panoramatické a speciální výtahy. Nabízíme kompletní služby – včetně stavebních úprav, projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení a předání výtahu se zkouškami dle platných předpisů.
Realizace výtahové šachty
Na naše výtahy je spolehnutí
Dodáváme výtahové šachty na klíč – včetně technického řešení, kompletní montáže a zpracování projektové dokumentace. Zakládáme si na kvalitním zpracování a osvědčených materiálech. Díky modernímu designu naše šachetní konstrukce doplňují ucelený vzhled objektů.
Rozmanité interiéry kabin
Kompletní výroba a montáže
Nabízíme rozmanité úpravy interiérů kabin, šachetních i kabinových dveří. Výtahy montujeme do nových i stávajících objektů. Dodáváme také velké množství vybavení a doplňků. Po dohodě zajistíme montáž výtahu do vámi připravené šachty.

Provedeme pravidelný servis vašeho výtahu
i případné opravy

Pravidelný servis výtahů

pomáhá zamezovat problémům ještě před tím, než vůbec vzniknou. Provádíme údržbu vašeho zařízení na základě jeho využívání, stáří a dalších důležitých faktorů. Váš plán vypracovaný na míru zajišťuje, že na všech jednotlivých komponentech a systémech se provádí servis ve správný čas, a to v souladu se všemi platnými předpisy, bez ohledu na značku zařízení.

O vaše výtahy se postaráme kompletně:

– Čištění výtahů a výtahových šachet
– Školení dozorců a řidičů výtahů
– Odborné zkoušky a prohlídky
– Opravy nepojízdných výtahů
– Seřízení a mazání výtahů
– Opravy zjištěných závad
– Inspekční prohlídky
– Provozní prohlídky
– Preventivní opravy

Opravy veškerých typů výtahů

zdvihacích zařízení, nákladních výtahů, autovýtahů a parkovacích plošin.Výtahové komponenty spjaté s opravou zajistíme v co nejkratší době. Provádíme opravy záruční i pozáruční.

Mám zájem

Rekonstrukce a modernizace
starých výtahů

Celková rekonstrukce efektivně řeší problémy zastaralých výtahů – časté poruchy, nákladnou údržbu a mnoho dalších. Svěřte osobní i nákladní výtahy do našich rukou. Modernizace výtahů provádíme kompletně.
Rekonstrukce provádíme v etapách nebo jednorázově. Z finančních i časových důvodů se vyplatí jednorázová modernizace. Renovační práce samozřejmě umíme rozdělit do navazujících etap podle aktuálního stavu výtahu a vašich investičních možností.

5 hlavních výhod, které modernizace výtahů přináší

– Snížení hlučnosti, poruchovosti a provozních nákladů
– Zvýšení bezpečnosti, spolehlivosti i komfortu jízdy
– Prodloužení životnosti výtahového zařízení
– Odstranění bezpečnostních rizik
– Minimální náklady na následný servis a revize výtahů

Rekonstrukce, modernizace nebo generální opravy ale přináší i další výhody: zvětšení prostoru v kabině, zvýšení nosnosti, bezbariérový provoz a možnost zvýšení dopravní rychlosti. Po celkové modernizaci bude váš výtah navíc odpovídat platným předpisům a normám EU.

Mám zájem

Aktuálně,
SKYLIFT blog

ZOBRAZIT
Banner image

Katalogy
ke stažení

ZOBRAZIT
Banner image

Fotogalerie,
naše reference

ZOBRAZIT
Banner image