Instalujeme výtahy proNOVÉSTÁVAJÍCÍbudovy
S využitím našich zkušeností dodáváme spolehlivé, bezpečné a komfortní výtahy více jak 10let.
Děláme z budov a domů lepší místa k životu.
Image module
Dodávky a montáže výtahů

Společnost SKYLIFT, s.r.o.
se specializuje na dodávku, montáž, modernizaci, servis a opravy výtahů.

Na českém trhu se pohybujeme od roku 2004. Za dobu našeho působení jsme získali mnoho zkušenosti, které se snažíme uplatňovat v praxi, proto se nebráníme ani atypickým řešením. Zakázky realizujeme po celé ČR, ale nejvíce našich referencí pochází z jihomoravského kraje a Prahy. Zakládáme si především na preciznosti výroby, profesionalitě a individuálním přístupu. Naším dlouhodobým a jediným cílem je spokojenost zákazníka.
0
Dodávka, montáž
Působíme po celé ČR
0
Modernizace
Působíme po celé ČR
Působíme po celé ČR

Dodáváme a montujeme výtahy
osobní, nákladní, bez šachty, výtahové šachty.

Komplexnost našich služeb znamená, že zákazníkovi nejen nabídneme řešení na míru a nabídneme výtah podle jeho požadavků a možností, ale současně poskytujeme i odborné poradenství, servis, revize a zkoušky výtahů s platným osvědčením.

Zabýváme se dodávkou a montáží hydr. a lanových osobních výtahů do rodinných a panelových domů i komerčních objektů. Výtahy jsou vyrobeny v moderním designu a to od kabin klasických až po kabiny exkluzivní. Vše za příznivé ceny.

Zajišťujeme servis osobních výtahů, zdvihacích zařízení, nákladních výtahů, autovýtahů a parkovacích plošin a služby s ním související: mazání, seřízení, odborné zkoušky a prohlídky, inspekční prohlídky.

Provádíme kompletní nebo částečné rekonstrukce a modernizace výtahů. Samozřejmostí jsou i stavební práce spojené s rekonstrukcí či modernizací, včetně demontáže stávajícího výtahu.

Nové normy zvyšují bezpečnost výtahů

Staráme se o lidi,
přepravu osob a jejich bezpečnost

Z hlediska kabin patří k významným novým bezpečnostním prvkům jejich pevnější stěny. Další parametry se zpřísňují v souvislosti s odolností proti požáru, a to například nároky na materiál na konečné provedení podlahy, stěn a stropu kabiny. Pevnější jsou dveře, a to jak šachetní, tak kabinové. Ty můžete navíc v případě nouze v zastavovacím pásmu ze strany kabiny plně otevřít silou ruky.

Umíme zhotovit výtahy na míru

Jsme spolehliví, flexibilní,
moderní a zaměření na budoucnost

  • Umíme výtahy vyvinuté speciálně pro Vás
  • Není nutné vycházet jen z tipyzovaných rozměrů
  • Spolupracujeme přímo s výrobci výtahů
  • Spolupracujeme také s projektanty a architekty